Podsumowanie konkursu muzycznego i projektu koncertu wirtualnego

Drodzy Wspaniali Uczniowie,

Chcę podsumować i podziękować Wam , za udział w konkursie muzycznym i  w projekcie koncertu wirtualnego.
W tym tygodniu będziemy wysyłać na facebook szkoły : zdjęcia i filmy z nagraniami piosenek , utworów instrumentalnych, układów tanecznych.. i pokazywać, to co udało Wam się zmontować w tym trudnym czasie.

Wasze pomysły twórcze, własne utwory i teksty-są niesamowite!

Alex- piosenki śpiewasz pięknie -gratuluję odwagi!

A Twój własny utwór? -Super -tekst, melodia i postępy w grze na gitarze-na 7!

Kacper- to samo- Twój utwór instrumentalny – wzruszający i przeszywający -gdyby ktoś napisał do tego tekst? Poza tym,niesamowita praca i zaangażowanie w projekt koncertu..

Wojtek-gratuluję odwagi-bardzo dobrze sobie radzisz i fajnie grasz i oczywiście, dziękujemy za wkład do koncertu!

Marysiu-byłaś ostatnią uczennicą , która doszła do naszej klasy, ale pierwszą, która włączyła się do koncertu-pięknie śpiewasz-gratuluję i dziękuję!

Victoria i Ola-nowe dziewczyny-ale też się zapowiedziały z utworkami-czekamy?

Antek, Kuba, Kacper- dziękujemy za akompaniamenty gitarowe!

Chłopaki – czekamy na Wasze nagrania

Zuzia i Hania dziękuję za piękny pokaz taneczny i 2 utwory.
Pola,Franek,Igor, Amelia- czekamy na  krótkie prezentacje instrumentalne-Ala, może jakiś taneczny fragment?

Wiem, że, macie jeszcze sporo w zanadrzu- to ostatnie dni!

W ten weekend -zgranie pierwszej części i dalej kolejne !

Bardzo dziękuję za odwagę , zaangażowanie i  ogromne gratulacje!

Pozdrawiam Was serdecznie,

Grażyna Drygiel-Mech