Akcja Żonkile 2022 w Liceum Ogólnokształcącym Salvadora Dalego w Warszawie

Akcja Żonkile 2022 w Liceum Ogólnokształcącym Salvadora Dalego w Warszawie
Jak co roku upamiętniliśmy rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.
Uczniowie dzięki materiałom edukacyjnym Muzeum Historii Żydów Polskich „POLIN” uczestniczyli w zajęciach które miały na celu uporządkowanie i przekazanie wiedzy na temat II wojny światowej oraz powstania w getcie.
Młodzież uświadomiła sobie że nawet w bardzo trudnych czasach ludzie mogą doświadczyć czegoś, co ich wzmacnia – drobnych rzeczy, które stają się ważne i podtrzymują na duchu. A pomoc i wsparcie można otrzymać zupełnie obcych nam ludzi.
W zajęciach uczestniczyły klasy I oraz III grafiki prowadzone przez p. Magdalenę Kaźmierczak
Adres:

ul. Bobrowiecka 9

00-728 Warszawa