Casting do zespołu Vocalove

Szukamy dobrze brzmiących jednostek śpiewających do grupy śpiewającej na głosy, zespołu wokalnego 🙂
Jeśli masz +16 lat, śpiewasz albo śpiewałeś, znasz trochę nut, kochasz muzykę i tak jak my poszukujesz swojego miejsca na świecie, by tworzyć muzykę i śpiewać w ciekawych harmoniach – zapraszamy na otwartą próbę.
♫ ♫♫ Jak będziemy “rekrutować”? ♫♫♫
Pierwsza próba jest dla nas szansą żeby Cię poznać, dla Ciebie – żeby dołączyć do grupy. Po prostu bądź sobą, pokaż, że umiesz odnaleźć się w swoim głosie, że śpiewanie Cię kręci, a jednocześnie dajesz przestrzeń dla innych.
Inspiruje nas muzyka funkowa, soulowa i szeroko pojęta muzyka rozrywkowa, ale będziemy wykonywać bardzo zróżnicowany stylistycznie materiał muzyczny. Lubimy i podziwiamy zarówno Take6, Dirty Loops jak i brzmienie płyty God&Guns. Śpiewamy zakręcone aranżacje od soulowych klasyków po Beatę Kozidrak 😉
Terminy:
15 i 22 czerwca 2019 r., godz. 12.30-14.00
adres:
ulica Jana Pawła Woronicza 44A, 02-640 Warszawa, Polska

Powodzenia!

Grażyna Drygiel-Mech
Adres:

ul. Bobrowiecka 9

00-728 Warszawa