COMMON FOREST – projekt estoński

Projekt COMMON FOREST realizowany we współpracy z Tartu Art School w Estonii dobiegł końca!

Prezentujemy efekty współpracy uczniów klas trzecich-graficznych z uczniami liceum plastycznego Tartu Art School w Estoni (Tartu Kunstikool) Uczestnicy, posługując się językiem angielskim, dobrali się w mieszane grupy. Każda z nich miała inny temat przewodni, samodzielnie przez siebie wybrany, poruszający problem min. ochrony przyrody naturalnej, wylesienia jak również inspirowany mitologią leśną czy zadanie projektowo-architektoniczne związane z projektem ekologicznego domu.

Autorki prac z klasy 3 Ga: Basia, Katierina, Monika, Weronika, Kasia, Oliwia, Maja, Gabrysia,

z klasy 3 Pb: Kaya, Jagna, Natalia, Maja.

 

Gratulujemy wspaniałych prac!

 

Koordynatorki projektu: Monika Uba-Cedro i Katarzyna Kołodzińska-Livingstone
Adres:

ul. Bobrowiecka 9

00-728 Warszawa