Koło filmowe
Zapraszam wszystkich chętnych na styczniowe spotkanie szkolnego KOŁA FILMOWEGO
Spotykamy się 31 stycznia o 15.00 w sali 103
Zapisy u p. Magdy Rybak.
Zimowisko
Zapraszam chętnych narciarzy, i nie tylko, na zimowisko w Polańczyku (Hotel Skalny Spa) w dniach: 15-21.-2.2020
W programie:
*narty i snowboard (z instruktorami)
*śnieżne safari na skuterach
*zimowe szkolenie bieszczadnika
*lodowa ściana
*wyprawa na rakietach śnieżnych
*wilki północy – psie zaprzęgi
*spa relax, basen, jacuzzi, łaźnie
*dyskoteka fluo-party
Zapisy do 15.01 (środa)!
Szczegółowe informacje – sala muzyczna 103
Zapraszam!
Grażyna Mech
Życzenia świąteczne

Przedświąteczne szaleństwo na trampolinach

Zajęcia Laboratorium Edukacji Filmowej
Uczniowie klas graficznych i plastycznych naszej szkoły biorą udział w zajęciach Laboratorium Edukacji Filmowej.
▪️Jest to całoroczny program edukacyjny skierowany do uczniów szkół średnich prowadzony przez kino w U-jazdowskim.
▪️Projekt ten obejmuje comiesięczne seanse filmowe z kręgu kina artystycznego wraz z prelekcjami i dyskusjami prowadzonymi przez pracowników naukowych Instytutu Kultury Polskiej UW.
Poniżej kilka zdjęć z naszej ostatniej wizyty w LEF.


Warsztaty wokalne z emisji głosu
Spotkanie z lekarzem psychiatrą – profilaktyka uzależnień
Szanowni Państwo,
w dniu 12 listopada o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrekcja szkoły oraz lekarzem psychiatrą w zakresie profilaktyki uzależnień.
Prosimy wszystkich rodziców o obecność.
Zebranie Rodziców
Zebranie Rodziców – SPOTKANIA Z NAUCZYCIELAMI PRZEDMIOTÓW
Piątek – 8 listopada 2019 r. – godz. 15.00 – 18.00
Zapraszamy!
Konkurs plastyczny “ Francuskie Impresje”
Drodzy Uczniowie!
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “ Francuskie Impresje”
Praca powinna zawierać przedstawienie wybranego zabytku lub pejzażu Francji.
- Technika wykonania prac: rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba
- Format prac: A3 i A4 , rzeźba do 1 m wysokości
- Termin nadsyłania prac: do 15 listopada 2019 r. ( piątek)
Prace proszę oddawać do mnie lub w sekretariacie na moje nazwisko.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników
Dominika Chorosz-Piotrowicz