Warsztaty wokalne z emisji głosu

W dniu 27.11. w klasie muzycznej , odbyły się warsztaty wokalne z emisji głosu.
Spotkanie prowadzili laureaci programu  The Voice of Poland  ze Szkoły Talentów.
Uczestniczyli w nim uczniowie z  I klas muzycznych oraz z zespołu muzycznego klas starszych.
Celem spotkania było zachęcenie uczniów do dbania o własny głos , nauka nowych  technik emisji głosu, min.treningu oddechowego, postawy ciała i jej roli w śpiewie, ustawiania głosu, elementów dykcji itp.
 Poza tym, uczniowie mieli okazję prezentacji swoich  talentów wokalnych i instrumentalnych, oraz dotychczasowych osiągnięć, przy czym, nie obyło się bez pochwał ze strony organizatorów.
Z pewnością , będzie to  miało ogromny wpływ na zwiększenie poczucia własnej wartości i jeszcze bardziej zmotywuje ich do dalszej pracy nad własnym rozwojem, a także pomoże w radzeniu sobie z głosem w stresie ,a w przyszłości z pewnością zaowocuje pięknym śpiewem.
Adres:

ul. Bobrowiecka 9

00-728 Warszawa