Wspomnienie obchodów Dnia Niepodległości w naszej szkole

Każde pokolenie stara się na nowo definiować znaczenie wolności i nieodległości. Różne są sposoby świętowania ważnych momentów w historii.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Salvadora Dalego postanowili 104 Rocznicę Odzyskania Niepodległości uczcić koncertem szkolnego zespołu muzycznego.
W ten sposób chcieli okazać swój szacunek i pamięć osobą które przyczyniły się do odzyskania i utrzymania niepodległości.

Koncert spotkał się z życzliwym przyjęciem Uczniów , Kadry Pedagogicznej oraz przypadkowych słuchaczy, bowiem wydarzenie odbyło się na holu szkoły w ogólnodostępnej przestrzeni.

Fotografie załączone do postu nawet w dwóch procentach nie oddają atmosfery podczas wydarzenia

Największą ekscytacje wzbudziło oryginalne i nieszablonowe wykonanie utworu zespołu Chłopcy z placu broni ” Kocham wolność „. Zwłaszcza apelujące do uczuć i znane audytorium słowa: wpadające w ucho , niedający się wygumkować refren:

🎶 Wolność kocham i rozumiem
🎶 Wolności oddać nie umiem