Impresje muzyczne – wspomnienia z wydarzeń klasy muzycznej w roku szkolnym 2019/20

1.Pierwszy koncert-14.10.2020- Dzień Nauczyciela
-znamy się  dopiero miesiąc,ale najbardziej rozumiemy i łączymy się dzięki pasji do muzyki, a  pomysł -Bliźniaków na hasło  do konta -Kocham Muzykę-jeszcze bardziej to potwierdza  i przyjęliśmy go z entuzjazmem!
2.Wycieczka  w Bieszczady- koniec października.
– ponownie udowodniliśmy, że bez muzyki, nie ma fajnej zabawy przy ognisku z legendami, wieczorem w domkach , nad zalewem  , na tarasie i do księżyca,na parkingu – na trasie, w autokarze… Zabraliśmy ze sobą :ukulele, gitary, a nawet keybord…
3.Warsztaty wokalne z emisją głosu-27.11.2019 , tylko utwierdziły nas w przekonaniu , że śpiewanie jest cudowne, ale też o głos -to nasz  skarb i bardzo delikatny instrument, o który trzeba dbać i umiejętnie go doskonalić.
Przez kolejne miesiące pracowaliśmy nad śpiewem w 2,3 -głosie.
4.Koncert świąteczny kolęd i pastorałek- 16.12.2019 -pierwszy występ przed publicznością całej szkoły-to duży stres i wyzwanie, ale daliśmy radę!
5.Zimowisko -16.02-22.02.2020-
Oprócz nart, desek snowbordowych, też zabraliśmy gitary-inaczej nie mogło być!
Było mało śniegu, długie wieczory i doskonały klimat, żeby pośpiewać przy kominku!
6.Dzień Kobiet-8 marca!
To nasz ostatni koncert-jak się niestety okazało ,w tym roku szkolnym- w naszej pięknej  pracowni muzycznej!
Były kwiaty, oryginalne  życzenia i  oczywiście męski koncert!
A… dla naszych Panów największą nagrodą były i-niepowtarzalne okrzyki i  słowa zachwytu naszych dziewczyn i..wychowawczyni!
To była  Wielka niespodzianka  i jak , powiedziały dziewczyny,  nigdy do tej pory , nie miały   takiego Dnia Kobiet..chłopcy w garniturach, życzenia  wierszem pisane, kwiaty, i oczywiście rozbrajający  koncert..
Kolejny etap -to czas pandemii_kwiecień, maj…czerwiec i lekcje na skype..
Adres:

ul. Bobrowiecka 9

00-728 Warszawa