Udział w konferencji Modern Language Association

Z przyjemnością informujemy, że Dr Maria Boguszewicz, nauczycielka języka hiszpańskiego w Liceum im. Salvadora Dalego oraz w „Szkole Liderów” wzięła udział w prestiżowej międzynarodowej konferencji Modern Language Association, największego na świecie stowarzyszenia języków nowożytnych, która miała miejsce w Seattle, USA, w dniach 9-13.01.2020.
W ramach konferencji zostały zorganizowane warsztaty nowoczesnych technik nauczania języków obcych oraz strategii promocji jednostek dydaktycznych. Nabyte umiejętności dydaktyczne zostaną wdrożone przez dr Boguszewicz w ramach programów nauczania języka hiszpańskiego, a poznane strategie rozwoju szkoły posłużą do wzmocnienia pozycji obu szkół na polu oświatowym.
Adres:

ul. Bobrowiecka 9

00-728 Warszawa